Корзина
86 отзывов
+380677217237
+380677217237
+380668665242
+380675628999

О нас

ФОП Гавриленко Марина Володимирівна - підприємство, завжди відкрито для надійного і позитивної співпраці, зарекомендувала себе як надійний партнер - виробник упаковки з картону, паперових пакетів для сипучих харчових і промислових продуктів. Головне завдання - максимально відповідати потребам ринку , забезпечувати стабільність якості продукції та задовольняти вимоги замовника.

Щорічно наші конструктори і дизайнери розробляють ексклюзивну колекцію новорічної упаковки. Кожна коробка - це барвиста казка з яскравим, впізнаваним сюжетом. Подарунок у веселому, оригінальному оформленні, безсумнівно, принесе ще більше радості і відчуття свята не тільки дитині, але і дорослому.
Продукція виготовляється з європейського якісного картону. Також з нанесенням тиснення фольгою і глітерного лаку.
Наша продукція проходить суворий контроль якості.
Ви можете замовити упаковку з нашого каталогу або, зробити індивідуальне замовлення.
Наша компанія пропонує великий вибір новорічної упаковки. Якість, оригінальність конструкцій, ексклюзивне оформлення новорічних упаковок (дизайн, висікання, тиснення фольгою, глітерний лак, УФ-лакування).
Ми допоможемо у виборі новорічної упаковки відповідні Вам за якістю і ціною.

Ми раді новій зустрічі з Вами і дякуємо Вам за великий інтерес, проявлений до колекції упаковки ФОП Гавриленко М.В.

Ми пропонуємо Вам готову упаковку з картону, паперу з нашого складу, а також готові виконати ексклюзивне замовлення - з логотипом Вашої компанії.

Всі конструкції розроблені з урахуванням новітніх досягнень в області моделювання упаковки.

Простота складання, самоскладивающіеся денця, функціональні замки і ручки, оптимальні пропорції, оздоблення УФ лаком, яскравий сучасний дизайн гідно виділяють продукцію ФОП Гавриленко М.В. на ринку новорічних подарунків.

Корпоративна стратегія роботи для нас полягає в дотриманні основного правила: реалізувати проект якісно, ​​в строк і з найменшими витратами для Замовника.